Fabryka Tecsun Electronic Industrial Ltd. już od prawie 20 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odbiorników radiowych, wypracowując sobie z czasem pozycję jednego z liderów projektując i produkując również urządzenia m.in. na zamówienie dla największych znanych marek rynku elektronicznego.

Odbiorniki marki TECSUN są dobrze znane i bardzo cenione wśród radiowych hobbystów na całym świecie. Przede wszystkim cechują się bardzo przemyślaną architekturą i funkcjami oraz doskonałymi parametrami odbiorczymi, co potwierdzają liczne recenzje i testy w prasie specjalistycznej oraz opinie użytkowników.

TECSUN jest również pionierem w dziedzinie stosowania zaawansowanych technologii cyfrowej obróbki sygnału DSP (Digital Signal Processing) i jako pierwszy na świecie producent zastosował układy tego typu w przenośnych radioodbiornikach . Efektywny mikrochip si4734 produkowany przez amerykańską firmę Silicon Labs zdecydowanie poprawia jakość odbioru stacji broadcastingowych w modelach opartych na jego architekturze. Wpływa zarówno na czułość odbiornika, selektywność, stosunek S/N sygnału użytecznego do szumu jak również skutecznie przeciwdziała zakłóceniom.

Producent oferuje szeroką gamę odbiorników zróżnicowanych pod względem ich przeznaczenia, oferowanych funkcji i wyposażenia dodatkowego.


TECSUN – odbiorniki dla każdego !

Niezależnie od tego czy ograniczasz swoje wymagania do niezawodnego odbiornika wyróżniającego się najlepszymi parametrami technicznymi w swojej klasie czy poszukujesz innowacyjnych i najbardziej zaawansowanych technicznie i funkcjonalnie odbiorników komunikacyjnych z pewnością znajdziesz odpowiedni model w ofercie marki TECSUN.

 

Nie wiesz który model wybrać? Sprawdź zestawienie możliwości i parametrów odbiorników : ZESTAWIENIE LINK

 

SERWIS :

UWAGA! Firma ERcomER jako generalny dystrybutor odbiorników marki Tecsun w Polsce świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wyłącznie dla odbiorników zakupionych w oficjalnym kanale dealerskim – sklepach wymienionych na naszej stronie internetowej w zakładce „Salony sprzedaży”.