GREEN_88

Emergency radio – odbiornik AM/FM z możliwością ręcznego ładowania wbudowanego akumulatora (dynamo) oraz funkcją latarki.

TECSUN GR88 to odbiornik globalny AM/FM typu „emergency radio” z możliwością ręcznego ładowania wbudowanego akumulatora – oznacza to, że nawet w najbardziej nieprzewidywanych i trudnych sytuacjach będziesz miał zawsze zapewniony dostęp do aktualnych wiadomości z kraju i ze świata! Odbiornik zapewnia możliwość odbioru rozgłośni radiowych nadających zarówno w paśmie UKF FM, jak również światowych rozgłośni na falach krótkich oraz pasma fal średnich. TECSUN GR88 jest niezawodnym urządzeniem w sytuacjach kryzysowych, doskonale sprawdza się również na wszelkiego rodzaju wyjazdach, campingach, survivalu. Dodatkowo ma wbudowaną przydatną i skuteczną latarkę.

Odbiornik standardowo zasilany jest z wbudowanego akumulatorka lub dodatkowych baterii (3 x AA). Może korzystać również z opcjonalnego zasilacza sieciowego. W przypadku rozładowania akumulatorków możemy samodzielnie je naładować – 90 sekund kręcenia korbką wbudowanego dynama wystarczy na słuchanie radia prawie przez godzinę! Na panelu przednim umieszczony jest wygodny przełącznik źródła zasilania.

Odbiornik wyposażony jest w antenę teleskopową, gniazdo do podłączenia słuchawek oraz posiada dwa zintegrowane pokrętła strojenia – zewnętrzne do szybkiego przestrajania oraz wewnętrzne służące do dostrojenia precyzyjnego.

Duża czułość odbiornika i bardzo dobra jakość dźwięku, duży wybór pasm oraz dodatkowa funkcjonalność generatora zasilania i latarki – na tym odbiorniku możesz polegać w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach!

W zestawie : odbiornik, instrukcja w języku polskim.

Odbiornik dostępny jest w kolorze ciemny brąz.

Specyfikacja techniczna odbiornika:

– zakres odbieranych częstotliwości: FM 88-108MHz, MW 530-1710kHz, SW1 3.2-7.6MHz, SW2 9.2-22MHz
– wbudowana ręczna prądnica (dynamo)
– wbudowana latarka diodowa
– gniazdo słuchawkowe mini-jack 3.5mm
– gniazdo zewnętrznego zasilania (wymaga zasilacza 4.5V/300mA)
– kolor obudowy : ciemny brąz
– wymiary 169x55x148mm
– waga 480g

Sugerowana cena detaliczna : 210,00 zł brutto